Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Jeżew - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

279 000 zł67,72 m² 4 119,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie w spokojnej wsi - jeżew - gotowe do wprowadzenia! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 67,72 m2, położone na drugim piętrze bloku dwupiętrowego po.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Rąbień(Jeżew + 22 km)

448 800 zł54,40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała alternatywa dla osób szukających apartamentu do którego dojazd z centrum Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie można w nim odpocząć od zgiełku miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Podleśna

Uniejów(Jeżew + 24 km)

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twój Wymarzony Apartament w Uniejowie czeka! Parter z ogrodem czy Piętro z tarasem i własnym zielonym zakątkiem? Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentów w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratoszewskiego

Aleksandrów Łódzki(Jeżew + 21 km)

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela mieszkanie 48 m w Aleksandrowie Łódzkim. Położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku, okna na północ-południe, mieszkanie do częściowego remontu. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Daszyńskiego

Aleksandrów Łódzki(Jeżew + 21 km)

205 000 zł27 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednika płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego typu M-2 o pow. 27,05 mkw. położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłkarska

Karsznice,Zduńska Wola(Jeżew + 23 km)

299 000 zł58,40 m² 5 119,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż świetnie zlokalizowane, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 58.4 m2, położone na 4 piętrze przy ulicy Piłkarskiej w Zduńskiej Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Łask(Jeżew + 25 km)

329 000 zł58,23 m² 5 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Doskonała okazja dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji. Oferuję do sprzedaży słoneczne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Zduńska Wola

Zduńska Wola(Jeżew + 23 km)

255 000 zł31,43 m² 8 113,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,43m2 mieszczące się na III piętrze w Zduńskiej Woli na Osiedlu Zachód. W skład, którego wchodzi pokój z wyjściem na balkon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł39 m² 7 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż komfortowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w Łasku, na pierwszym piętrze, w cztero piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieskznaie po remoncie do wyprowadzenia o powierzchni 47 m 2 znajdujące się w Zduńskiej Woli przy ul. Wieniawskiego Świetna lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura miejska:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Zduńska Wola

Zduńska Wola(Jeżew + 23 km)

429 000 zł69 m² 6 217,39 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu loggia, zlokalizowane w Zduńskiej Woli, na Os. Zachód. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 69 m2, składa się z trzech.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij